Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Typowi fani discopolo
Raczej typowi fani hiphopu którzy nie umią uszanować innych rodzajów muzyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie mieli broni gładkolufowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzelać strzelać i jeszcze raz strzelać i nie z broni gładkolufowej tylko z ostrej powybijac te lubelska patologie jaka sa kibole motoru bo to jedna wielka porazka z nimi To sa smiecie mocni w grupie a pojedynczo to klekaja i placza zeby ich nie ruszac szczury zasrane Posrańce pieprzone Jesli ktorys z tych popaprancow to przeczyta to niech przekaze kolegom ze ich czas wkrotce nadejdzie bo jestescie jak niektorzy inni czyli KOZAK W NECIE A PIZDA W SWIECIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozak w necie pizda w świecie - to chyba o Was? Skąd Wam się wzięło ze to pseudokibice? Patologia jest wszędzie wiec podziekujcie lepiej za to za tydzień KomoroWSkIemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie rzeczy to tylko w mieście inspiracji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej piwa !!! Więcej piwa !!! To nie młodzież jest winna temu, że na takich imprezach piwo leje się strumieniami a słabych "głów" nie brakuje !!! Ale sponsorzy tylpu PERŁA są na fali, wykładają kase ale i czerpia kolosalne zyski z tych imprez.....Czy Miasto i Pan Prezydent tego nie widzi....amoże ma udział w tym "ogłupianiu" "inspiracja"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej piwa !!! Więcej piwa !!! To nie młodzież jest winna temu, że na takich imprezach piwo leje się strumieniami a słabych "głów" nie brakuje !!! Ale sponsorzy tylpu PERŁA są na fali, wykładają kase ale i czerpia kolosalne zyski z tych imprez.....Czy Miasto i Pan Prezydent tego nie widzi....amoże ma udział w tym "ogłupianiu" "inspiracja"???
  co pisowcu, ty byś pewnie się nie patyczkował i zabronił picia piwa? albo lepiej - wypić może ten kto kupi książkę o zamachu smoleńskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta "debata" jest bez sensu ludzie poszli by posłuchać dobrej muzyki pobawić się (jak widać nie wszyscy) ale użycie gazu łzawiącego jest moim zdaniem przesadą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co pisowcu, ty byś pewnie się nie patyczkował i zabronił picia piwa? albo lepiej - wypić może ten kto kupi książkę o zamachu smoleńskim?
O czym ty piszesz ??  komunistyczna świnio !!!  jakie piwo,jak ciepły mocz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mówiłem, że studenci to najgorsza banda. To tzw. dresy w garniturach. Już 10 razy wolę niewykształconych dresiarzy, pseudokibiców. Przynajmniej po nich wiem czego się mogę spodziewać. A studenci. Z jednej strony najwięcej lewactwa odcinającego się od mocherowej babci, z drugiej zaś najwięcej tzw. niedzielnego s....syństwa naśladującego dresiarstwo wypowiadającego hasła typu JP na 100%, pozdrowienia dla więzienia itp. Oczywiście są też normalni ale tych jest mniejszość. Dlatego gardzę studentami gdziekolwiek jestem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piekle zdechniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Feliniadzie nie ma studentów. Są gimbazjaliści i inne cwaniaki w szoksach i dresach z kilku "ciemnych" dzielnic, którzy tak się bawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M A S A K R A !! Ciągłe tylko komentarze na temat tego jaka to ochrona jest nieodpowiedzialna itp itd tymczasem to ludzie są jak bydło, które trzeba gonić! Stojąc pod barierkami nie widziałam tej bitwy, może i lepiej, ale pod sceną nie było takich afer bo jak tylko ktoś do kogoś zaczął sapać to dzięki sprawnej obserwacji i reakcji ochroniarzy wszystko było tłumione. I niech nikt nie mówi, że ochrona wielką krzywdę robiła komuś, bo jak taki naje*any gość się rzuca no to sorry.. mają czekać aż sami dostaną, albo jak dostanie ktoś obok, może jeszcze mają stać i patrzeć jak się tępe dzidy, bo inaczej tych dziewczyn nie nazwę, szarpią się za łby o koszulkę.... no ku*wa.... ludzie trochę opamiętania! Nie wątpię, że Ci co dostali wpie*dol od ochroniarzy za swoje zachowanie, bo raczej nie za przykładne stanie, będą mieli żal i będą cisnąć na ochronę, ale gdyby byli w sytuacji, kiedy to im ktoś spuszcza wpie*dol to by sami wołali o pomoc.. taka jest prawda. A patrząc na ten filmik...o zgrozo... Nie wiem co chcą pokazać Ci ludzie, nie wiem i nie będę oceniać czy to dresy czy studenci czy ktokolwiek inny, ale tym zachowaniem pokazujemy, że faktycznie wschód Polski to tylko wieś ( w sensie zachowania a nie czyjegoś pochodzenia), zacofanie, mordobicie i kto oglądając takie filmiki chciałby tu przyjechać... A i jeszcze jedno.. Dziwią mnie też trochę te rodziny z dziećmi przychodzący na takie spendy, nie żeby nikt nie mógł sobie przyjść bo koncerty są dla wszystkich, ale liczmy się z tym, że na takich koncertach nie jest trudno zarobić w gębę, co więcej jest to impreza, może tylko z nazwy, ale jest kierowana do studentów, to można się trochę zastanowić zanim się pójdzie na taki koncert z kilkuletnimi dziećmi i jeszcze oczekuje się, że wszyscy będą się do każdego uśmiechać. Ja szłam na tą imprezę z nastawieniem, żeby tylko na kogoś nie spojrzeć krzywo/inaczej bo mogę dostać... to jest przykre niestety... A to, że ktoś mi gdzieś tam machną ręką przed oczami, ktoś pijany się wepchał, trochę byłam podeptana, dostałam gdzieś z łokcia parę razy jak ludzie chcieli złapać płytę i co miałabym mieć teraz pretensje.. To jest koncert z młodzieżą (różnorodną..) i takich rzeczy trzeba się spodziewać. PS: Ja się bawiłam bardzo dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Feliniadzie nie ma studentów. Są gimbazjaliści i inne cwaniaki w szoksach i dresach z kilku "ciemnych" dzielnic, którzy tak się bawią.
Jak nie ma studentów. Nie jestem z Lublina ale z tego co wiem to wstęp na tego typu imprezy jest za okazaniem legitki studenckiej. Po drugie gimbaza raczej nie ma 20-26 lat. A że pseudokibice. No cóż, pseudokibic nie może być studentem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie ma studentów. Nie jestem z Lublina ale z tego co wiem to wstęp na tego typu imprezy jest za okazaniem legitki studenckiej. Po drugie gimbaza raczej nie ma 20-26 lat. A że pseudokibice. No cóż, pseudokibic nie może być studentem???
Nie jest za okazaniem legitki. Wstęp jest wolny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BARDZO ROZUMIE IMREZA STUDENCKA KTO WPADL NA POMYSL KONCERTU DISCO POLO BYLO DO PRZEWIDZENIA ZE WPADNA KOLESIE W DRESACH I KLAPKACH I TAKIE KONSEKWENCJE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Jaka muzyka taka publika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem zaraz jak zaczęła się ta niby bijatyka miedzy ochroną a debilami napitymi jak nie wiem co,wielcy kozacy, którzy szukali tylko zadymy.Piszecie, że fani discopolo nie potrafią się bawić i robią zadymy ale to nie tylko na takich koncertach jest tak,cwaniaki z miasta, którzy bawią się gorzej jak bydło bo inaczej nie można ich łagodniej nazwać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś to pewnie widziałeś jak okopali typa który nagrywał film i został zatrzymany i pewnie wyrok dostanie pajacu mało im dali popalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło jebane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...